❤❤یـــانەی کوردژیـن/Kurd Zhin❤❤/ / من له‌ پالتاک کێشه‌یه‌کم هه‌یه‌ من ناوه‌که‌م پێشترشینم کردبوو که‌کۆمپیته‌ره‌که‌م فۆرمات کرد ناتوانم بچمه‌ ناوه‌وه‌

.

نازناو:  وشه‌ی تێپه‌ڕبوون:    |  

ئاگاداری

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌به‌ڕێزان : هه‌رکاتێک کێشه‌یه‌ک یان په‌یامێکی ناشیاوت به‌رچاو که‌وت له‌یانه‌دا ئه‌توانن په‌یوه‌ندی بکه‌ن به‌ :_

1- بەڕێوەبەری یانە Hemn Zanko لە کوردستان بە ئمێڵی ( hemn_kurdzhin@yahoo.com ) .. ژمارەی مۆبایل ( 07736993749 )

2- به‌ڕێوه‌به‌ری گشتی ( ReKaN ) له‌ ئه‌وروپا به‌ ئیمێڵی ( Rekan_uk@hotmail.com ) ، ژماره‌ ته‌له‌فوونی( 00447724242223) .

New Page 1

بابه‌ته‌ گرنگه‌کانی به‌کارهێنانی یانه‌  

•  » بەشی ماسنجەر
  •  » من له‌ پالتاک کێشه‌یه‌کم هه‌یه‌ من ناوه‌که‌م پێشترشینم کردبوو که‌کۆمپیته‌ره‌که‌م فۆرمات کرد ناتوانم بچمه‌ ناوه‌وه‌

#1 2011-11-23 17:24:24

bram
خونچەی نوێ
شوێن: سلێمانی
ڕێكه‌وتی به‌ ئه‌ندامبوون‌: 2010-08-16
دواترین سه‌ردان: 2013-05-29
په‌یامه‌كان: 50
WindowsMSIE7

من له‌ پالتاک کێشه‌یه‌کم هه‌یه‌ من ناوه‌که‌م پێشترشینم کردبوو که‌کۆمپیته‌ره‌که‌م فۆرمات کرد ناتوانم بچمه‌ ناوه‌وه‌

من له‌ پالتاک کێشه‌یه‌کم هه‌یه‌ من ناوه‌که‌م پێشترشینم کردبوو که‌کۆمپیته‌ره‌که‌م فۆرمات کرد ناتوانم بچمه‌ ناوه‌وه‌ ئه‌مه‌م ئه‌یاتێ من له‌ کوردستانم

When you registered for Paltalk, you had selected a secret question and answer for account identification purposes. Please enter your secret answer below.

Enter the correct secret question and answer

Secret QuestionWhat is the name of the street where you grew up?What is the name of your favorite restaurant?What is the name of your favorite cartoon character?What is the name of your favorite fictional characterWhat is the title of your favorite book?Where did you go on your first date?What is your favorite pet's name?What is your best friend's last name?What is your dream occupation?

Secret Answer

له‌سه‌ر هێڵ نی‌یه‌

#2 2011-11-28 13:45:48

bram
خونچەی نوێ
WindowsMSIE7

Re: من له‌ پالتاک کێشه‌یه‌کم هه‌یه‌ من ناوه‌که‌م پێشترشینم کردبوو که‌کۆمپیته‌ره‌که‌م فۆرمات کرد ناتوانم بچمه‌ ناوه‌وه‌

وه‌ڵام تکیایه‌

له‌سه‌ر هێڵ نی‌یه‌

#3 2011-12-02 13:39:26

bram
خونچەی نوێ
WindowsMSIE7

Re: من له‌ پالتاک کێشه‌یه‌کم هه‌یه‌ من ناوه‌که‌م پێشترشینم کردبوو که‌کۆمپیته‌ره‌که‌م فۆرمات کرد ناتوانم بچمه‌ ناوه‌وه‌

وه‌ڵام نه‌بوو

له‌سه‌ر هێڵ نی‌یه‌

#4 2011-12-11 19:12:32

xama
☆گروپی پێشه‌نگی کوردژین☆
Kurdzhin: Grupy peshangy
شوێن: -
ڕێكه‌وتی به‌ ئه‌ندامبوون‌: 2010-09-18
دواترین سه‌ردان: 2017-04-03
په‌یامه‌كان: 2777
WindowsMSIE7

کاکه‌ گیان به‌رێزت کاتێک که‌ به‌ژداریت کردوه‌ به‌ دروستکردنی ئه‌کاوه‌نتی خۆت له‌ پاڵتاڵک، چه‌ند پرسیارێکت لێ ئه‌کرێت ، به‌رێزت ئه‌بێت ئه‌و وه‌ڵامانه‌ بنوسیت بۆ ئه‌وه‌ی بتوانیت پاڵتالکه‌که‌ت بکه‌یته‌وه‌ ، چونکه‌ یان پاسۆرده‌که‌ت له‌بیر کردوه‌ ، یان پاسۆرده‌که‌یان هاک کردوه‌یت و گۆڕیویانه‌ ، به‌ هیوام ڕوون بێت .

Kurdzhin

که‌ ئه‌زانیت خودا له‌ خۆڵ دروستی کردویت، ئیتر بۆچی خۆت به‌ گه‌وره‌ ئه‌زانیت؟!

http://www.kurdzhin.info/up/uploads/images/kurdzhin-229e550541.gif

له‌سه‌ر هێڵ نی‌یه‌

#5 2011-12-12 10:18:48

bram
خونچەی نوێ
WindowsMSIE7

به‌رێزم سوپاس بۆ وه‌ڵه‌مه‌که‌ت پاسووه‌رده‌که‌م بیرنه‌چۆته‌وه‌ وه‌ڵامی پرسیاره‌که‌شم ده‌زانم زۆر باش له‌یادمه‌ ....چارچیه‌ ؟ئه‌گه‌ر گۆریبیتیان پاسوه‌رده‌که‌ یان هاکیان کردبیت چوونکه‌ تازه‌ شینم کردبوو

له‌سه‌ر هێڵ نی‌یه‌

#6 2011-12-12 17:00:53

xama
☆گروپی پێشه‌نگی کوردژین☆
Kurdzhin: Grupy peshangy
شوێن: -
ڕێكه‌وتی به‌ ئه‌ندامبوون‌: 2010-09-18
دواترین سه‌ردان: 2017-04-03
په‌یامه‌كان: 2777
WindowsMSIE7

کاکه‌ گیان ، مادام وه‌ڵامی پرسیاره‌که‌ ئه‌زانی

ئه‌وا پێش ئه‌وه‌ی داخڵی پاڵتالک ببیت ئه‌م چه‌ند ڕێگایه‌ ببره‌
http://www.kurdzhin.info/up/uploads/images/kurdzhin-aad8d4c5d8.jpg

http://www.kurdzhin.info/up/uploads/images/kurdzhin-519091e7bc.jpg

http://www.kurdzhin.info/up/uploads/images/kurdzhin-34d7c24f2c.jpg
له‌ دوای ئه‌وه‌ چه‌ند هه‌نگاوێکی تره‌ ، به‌ ساده‌یی خۆت ئه‌نجامی بده‌
به‌ هیوام سودی هه‌بت

له‌سه‌ر هێڵ نی‌یه‌

•  » بەشی ماسنجەر
  •  » من له‌ پالتاک کێشه‌یه‌کم هه‌یه‌ من ناوه‌که‌م پێشترشینم کردبوو که‌کۆمپیته‌ره‌که‌م فۆرمات کرد ناتوانم بچمه‌ ناوه‌وه‌

خوارووی مه‌كۆ

Your IP Address : 34.237.51.159